top of page
 • Siparişim kaç günde elime ulaşır?
  Siparişlerinizin teslimat süreleri, kargo şirketine, ülkeye ve adrese bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Tahmini teslimat zamanını ''Siparişlerim'' menüsünden görüntüleyebilir, siparişiniz kargoya verildikten sonra ilgili linkten takibini sağlayabilirsiniz. Kargo takip linkine siparişiniz kargoya verildikten sonra ''Siparişlerim'' menüsünden ulaşabilirsiniz.
 • Siparişim ne kadar sürede kargoya verilir?
  Standart üretim siparişleriniz 3 iş günü, özel üretim etiketli ürünler ise 1 hafta içerisinde ilgili kargo firmalarına teslim edilmektedir.
 • Kargomu teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
  Siparişinizin güvenli bir şekilde size ulaşmasını sağlamak, en önem verdiğimiz sorumluluklarımızdan biridir: Kargo firmasından paketinizi teslim alırken gönderide açılma, yırtılma, ezilme, ıslanma gibi bir sorun olup olmadığını kontrol edin. Eğer paketiniz hasar görmüş ve içerisindeki ürün/ürünler eksik ise 7 gün içerisinde kargo firmanızdan hasar tespit tutanağı alarak firma yetkililerine durumu bildirin.
 • Kargom geldiğinde teslimat adresinde değildim, ne yapmalıyım?"
  Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda; siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. Sipariş numaranız ile birlikte kargo firmasına başvurarak teslimatın yeniden gönderilmesini talep edebilir ya da en yakın şubeden teslim alabilirsiniz. *Siparişinizin firmamıza iade edilmemesi için 3 gün içerisinde (kargo firmasına göre değişkenlik gösterebilir) paketinizi belirtilen şubeden almanızı öneririz.
 • Kargomu şubeden teslim alabilir miyim?
  Kargo takip numaranız ile birlikte, kargo firması ile iletişime geçerek gönderiyi şubeden teslim almak istediğinizi belirtebilirsiniz.
 • İade politika ve prosedürleriniz nelerdir?
  Müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentileri bizim için önemlidir. Herhangi bir nedenle siparişinizden memnun kalmazsanız ürünlerinizi; orjinal ambalajında, kullanılmamış ve etiketleri çıkarılmamış olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Özel üretim etiketli ürünler siparişinize istinaden üretildiği için tutanakla tespit edilmiş kargo hasar durumu dışında iadesi kabul edilmemektedir. İade sürecinizi, hesabınıza giriş yaptıktan sonra "Siparişlerim" alanından ilgili siparişe ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz. İade süresi dolmamış siparişlerinizin altında "İade Et" butonunu görebilirsiniz.
 • İade süreciniz nasıl işlemektedir?
  İade gönderiniz, bize ulaştığında ve onay süreci tamamlandığında sizi bilgilendirecek ve ücret iadesi işlemlerinize hemen başlayacağız. Bankanızın ödeme işlem süreçlerine bağlı olarak iadenizin hesabınıza yansıması 14 gün sürebilir. Kredi kartı ile oluşturduğunuz siparişlerinizde, iade tutarı doğrudan kullandığınız banka hesabınıza yapılacaktır.
 • İade ettiğim ürünlerin takibini nasıl yapabilirim?
  İade ettiğiniz ürünleriniz bize ulaştıktan hemen sonra, e-posta ve SMS yoluyla bilgilendirileceksiniz.
 • İade ücretim hesabıma yansımadı. Ne yapmalıyım?
  İade gönderiler onay sürecinden geçtikten sonra işleme alınmaktadır. İadenizin 14 gün içerisinde hesabınıza yansımadığı durumlarda öncelikle bankanıza danışmanızı öneririz. İade ödemeniz ile ilgili yeterli bilgi alamamanız durumunda destek@gulcegurses.com adresine e-posta gönderebilirsiniz
bottom of page